Hakkımızda

 

Janine Tekstil, Türkiye’nin hazır giyim ve konfeksiyon endüstrisine ilk adımını 1975 yılında attı. Yıllarca üzerinde önemle durulmuş üretim kalitesi, kadın giyim trendlerindeki vizyonu, güvenilir müşteri hizmetleri ile artık günümüzün lokal ve global kadın giyim üreticileri arasında tercih edilen, tanınan ve itibarı yüksek bir firma haline gelmiştir. Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Türkiye genelinde müşterilerimiz tarafından itibarımız ve servislerimiz bilinmektedir. Janine Tekstil, üretim kalitesi ve güven üzerine kurulmuş bir müşteri memnuniyeti sunar.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 1400 metrekare üzerine kurulu tasarım, showroom ve üretim tesisimiz bulunmaktadır. Örme ve dokuma alanındaki hazır giyim üretim adetimiz, daha iyi servis verebilmek için aylık 30 bin adet ile sınırlandırılmıştır.

Eğer hem servis hem de vizyon olarak ihtiyacınız olan bu şekildeki bir partner ise bize düşünceleriniz ve üretimdeki ihtiyaçlarınızı açıkça belirtmekten lütfen çekinmeyin, size yardımcı olmak bize büyük mutluluk verir.

Janine Tekstil olarak, tecrübeli kadromuz ve profesyonel ekibimiz ile hızla büyümeye devam ederken, kaliteden ödün vermeden dünyanın birçok noktası ve markasına hizmet sunuyoruz.

 

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok mutlu ve müteşekkiriz.

WhatsApp ile iletişime geç